Ceník

Služby, které Vám nabízíme, mohou být velmi odlišné v důsledku jiných zákaznických a proto i jejich cena může být rozdílná. I přesto se Vám pokusíme nastínit ceny, ve kterých se nejčastěji tyto zakázky pohybují.


E-shopy, Slevové obchody, Aukční systémy

V ceně je zahrnuta prvotní specifikace funkcionality, profesionální grafika, kterou si zákazník odsouhlasí. Dále SEO optimalizace, popřípadě dle domluvy i příplatková SEM optimalizace. Nasazení na server a 1 hodina zaškolení samozřejmostí. Ceny za hosting a cenu domény nejsou v ceně zahrnuty. Termín dodání dle složitosti a přání zákazníka. Vetšinou do 30–60 dní od zadání.

od 20 000 Kč


Informační systémy, Firemní portály

V ceně je zahrnuta prvotní specifikace funkcionality, profesionální grafika, kterou si zákazník odsouhlasí. Systém zajišťuje data proti vnitřnímu i vnějšímu ataku útočníka. Dále SEO optimalizace, popřípadě dle domluvy i příplatková SEM optimalizace. Nasazení na server a 2 hodina zaškolení samozřejmostí. Ceny za hosting a cenu domény nejsou v ceně zahrnuty. Termín dodání dle složitosti a přání zákazníka. Vetšinou do 30–90 dní od zadání.

od 20 000 Kč


Řízení výroby

V ceně je zahrnuta prvotní specifikace funkcionality, profesionální grafika, kterou si zákazník odsouhlasí. Systém zajišťuje data proti vnitřnímu i vnějšímu ataku útočníka. Systém řídí firemní procesy dle přání vedení firmy. Možnost tvorby jednotlivých modulů dle potřeby firmy. Nasazení na server a 10 hodin zaškolení samozřejmostí. Ceny za hosting a cenu domény nejsou v ceně zahrnuty. Termín dodání dle složitosti a přání zákazníka. Vetšinou do 30–120 dní od zadání.

od 50 000 Kč


Webové stránky

V ceně je zahrnuta prvotní specifikace funkcionality, profesionální grafika, kterou si zákazník odsouhlasí. Dále SEO optimalizace, popřípadě dle domluvy i příplatková SEM optimalizace. Nasazení na server a 1 hodina zaškolení samozřejmostí. Ceny za hosting a cenu domény nejsou v ceně zahrnuty. Termín dodání dle složitosti a přání zákazníka. Vetšinou do 30–90 dní od zadání.

od 8 000 Kč


Budování obsahu

Cena je stanovena dle konkrétní úlohy. Záleží, zda potřebujete pouze doplnit textové podklady do stránek, či se bude jednat i o strukturní a grafické zpracování celého obsahu. Termín dodání dle složitosti a přání zákazníka. Vetšinou do 0–10 dní od zadání.

od 250 Kč / hod.


SEO Optimalizace, Monitoring

V ceně je zahrnuta analýza stávájícího stavu webové stránky nebo systému. Dále bude vypracována technická zpráva o navrhované optimalizace, která bude zákazníkem schválena. Následně bude SEO optimalizace provedena. Termín dodání dle složitosti a přání zákazníka. Vetšinou do 10–30 dní od zadání. Možností je také využít analýzy chování jednotlivých uživatelů systémů a následnému upravení systému.

od 2 000 Kč


Grafické práce

V ceně je zahrnuta profesionální grafika s možností následné korektury v rámci celkové ceny. Se zákazníkem je vytvořen seznam požadavků na celkovou grafickou podobu a poté je grafika vytvořena.

Tvorba grafiky, webdesign od 7000 Kč
Letáky a tiskoviny od 1000 Kč
Tvorba flash bannerů od 2000 Kč
Tvorba logotypu od 2000 Kč
Tvorba internetové reklamy od 5000 Kč
Corporate identity od 15000 Kč

od 1 000 Kč


Analýza a poradenství

V ceně je zahrnuta celková zpráva o stavu aktuální situace. Dále je vypracována zpráva o navrhované změně. Další podmínky služby jsou stanoveny dle individuální dohody.

individuální cena


Webhosting, registrace domén

Pro všechny naše služby Vám poskytneme i místo pro vaše data, která umisťujete na internet. Domény budou registrovány dle platných tarifikací příslušných firem. K vybraným produktům je registrace domény provážena zdarma.

od 50 Kč / měsíc


Cena práce služeb

1 hodina práce programátora 600Kč
1 hodina práce na textu a obsahu 300Kč

Ceny zakázek mohou být po dohodě obou stran změněny.
Ceny jsou platné od 1. 9. 2014.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.
Jsme plátci DPH.